2 YIL GARANTİLİ KAMYON KASASI
KAMYON KASASI-YÜKÜNÜZÜ GÜVENLE TAŞIR
KDV ÖTV İNDİRİM
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Sürümdeki her model her araç hakkında önereceği en uygun üst yapı seçeneğini müşterilerine sunmak, Genç Kasa’nın sorumluluğudur. Sizin için çok da farklı görünmeyen seçenekler konusunda; yılların tecrübesiyle, seçtiğiniz araçla uyumlu en yüksek verimi sağlayacak kasanın performansına büyük katkılar sağlayabileceğimizi unutmayın. Artık daha yenilikçi ve düşünülmemiş katkılar sağlama peşinde olan Genç Kasa için, üretimlerinde güncel teknolojinin gerisine düşmemesi gereken, asla tartışılmayacak sağlamlık ve dayanıklılık temel şartı, çoktan çözümlenmiş, üzerinde tartışılmayacak temel bir kuraldır.

Neler Yapıyoruz
Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip

Çalışanlarımızı, iş arkadaşlarımızı belirlerken; adama göre iş değil, işe göre adam düşüncesiyle hareket ederiz. İşini sevgiyle, özenle yapan uzman personelin, toplam kaliteye yaptıkları büyük faydanın farkında, onların markamızın büyümesinde ve güvenilirliğinin giderek artmasında çok büyük pay sahibi olduklarının bilincindeyiz.

2.El Kasa

2.El Kasa

Genç Kasa’dan temin edeceğiniz ikinci el kasalar işinizin özelliğine göre revize edilir, güçlendirilir, kullanımınıza uygun hale getirilerek hizmetinize sunulur. Ürettiğimiz her üründe olduğu gibi sizlere sunduğumuz ikinci el kasaların sorumluluğunu da aynı düzeyde taşır, daha ekonomik çözümler konusunda da değerli müşterilerimizin yanında olmayı bir hizmet ve görevimiz biliriz.

Her Modele Uygun Kasa

Her Modele Uygun Kasa

Sürümdeki her model her araç hakkında önereceği en uygun üst yapı seçeneğini müşterilerine sunmak, Genç Kasa’nın sorumluluğudur. Sizin için çok da farklı görünmeyen seçenekler konusunda; yılların tecrübesiyle, seçtiğiniz araçla uyumlu en yüksek verimi sağlayacak kasanın performansına büyük katkılar sağlayabileceğimizi unutmayın.

GENÇ KASA Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A5 Blok No: 16 Ikitelli, Istanbul, Turkey (0212) 671 20 66 info@gencfrigo.com 08:30-18:00
Bildirim Formu


WhatsApp chat